Dziś mamy: sobotę, 23-08-2014, a do końca roku pozostało: 131 dni, imieniny: Ró?y, Apolinarego
   O firmie
   Aktualności
   Uprawy rolne
   Produkcja trzody chlewnej
   Chów i hodowla ryb
   Oferta
   Galeria
   Dokumenty
   Reklama
   Praca
   Na sprzedaż
   Nasze zakłady
   Lokalizacja
   KontaktPRODUKCJA TRZODY CHLEWNEJ

PPR „AGRIFARM” Sp. z o.o. posiada 4 fermy tuczu trzody chlewnej zlokalizowane w Słowenkowie, Przytocznej, Komorzewie i Śmiłowie o łącznej obsadzie 70 tys. szt.

Na fermach zastosowano najnowocześniejsze techniki związane z utrzymaniem zwierząt, dostosowane do ich wieku, a polegające na: automatycznym żywieniu, wentylacji i ogrzewaniu sterowanym komputerem. Spółka prowadzi hodowlę trzody chlewnej w następujących gospodarstwach:
  • Ferma Śmiłowo licząca 1,7 tys. loch stada podstawowego zajmuje się produkcją prosiąt do dalszego chowu. Roczna produkcja Prosiąt to 45 tys. szt.
  • Ferma Komorzewo zajmuje się odchowem i tuczem prosiąt dostarczanych z fermy w Śmiłowie o maksymalnej obsadzie 16 tys. szt.
  • Ferma Słowenkowo funkcjonuje w cyklu zamkniętym, w której znajduje się stado podstawowe loch liczące 2,5 tys. szt. Roczna produkcja prosiąt to około 60 tys. szt.
  • Ferma Przytoczna, w której znajduje się stado podstawowe loch liczące 4,5 tys. szt. zajmująca się produkcją prosiąt przeznaczonych do dalszego chowu. Roczna produkcja prosiąt to około 110 tys. sz.
powiększ powiększ powiększ
 

            do góry